^ Do góry

» Dane agenta

Multum Nieruchomości
kom: 604 426 750» Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.» Filrt ofert


Podgląd oferty 10/2679/OOS

1 250 000 zł

miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
pow. całkowita [m²] 532,72
rodzaj obiektu HANDLOWO-USŁUGOWY
pow. działki [m²] 3 241
ogrzewanie C.O. GAZOWE

» Opis oferty

Przedmiotem oferty sprzedaży jest willa o powierzchni zabudowy 212 m2, i powierzchni użytkowej 532,72 m2
Budynek willi powstał na początku XX wieku wraz z zespołem parkowo-krajobrazowym. Nieruchomość położona w południowo-wschodniej cześci Gorzowa Wielkopolskiego, w dzielnicy Zamoście.
Budynek o powierzchni zabudowy 212 m2, kubaturze 2500 m2 oraz powierzchni użytkowej 532,72 m2 został wybudowany z cegły ceramicznej pełnej, posiada konstrukcję murowaną z drewnianą wieżbą dachową. Wewnątrz ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym, malowane farbą emulsyjną. Na klatce schodowej położona jest tapeta do wysokości 1,20 m2, w sanitariatach, pomieszczeniach socjalnych oraz kuchniach położone są płytki ceramiczne i glazua. Dach budynku wielospadowy, pokryty dachówką ceramiczną. Rynny i rury spustowe z blachy stalowej. Dojazd do posesji prowadzi przez most i okazałą bramę wjazdową; dojazd drogą utwardzoną.
W budynku znajdują się instalacje: wodno-kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna oraz alarmowa. Centralne ogrzewanie z własnego pieca gazowego zlokalizowanego na poziomie piwnic budynku.
Prezentowana nieruchomość ma charakter secesyjno-romantycznego pałacyku z nieregularną rozczłonkowaną bryłą. Granice willi wynaczarozległa linia brzegowa oraz ogrodzenie budynku.
Na parterze budynku, o powierzchni 167,92 m2, znajduje się 5 pokoi, 2 pomieszczenia socjalne, 2 toalety i zaplecze kuchenne.
Na I piętrze, o powierzchni 125,16 m2, znajduje się 5 pokoi, 2 toalety oraz 2 kuchnie. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,70 m2.
Na II piętrze stanowiącym poddasze budynku, o powierzchni 86,05 m2, znaduje się 5 pokoi, kuchnia oraz korytarz.
Budynek w całości podpiwniczony. Piwinicę budynku o powierzchni 153,59 m2 i wysokości 2,32 m2 zajmuje kotłownia, wc, kuchnia, sala konferencyjna, 2 pomieszczenia socjalne.
Całość budynku w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość wpisana do rejestru zabytków. W 1996 roku pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków został przeprowadzony kapitalny remont, wymieniono wszystkie instalacje.
Na posesji znajduje się budynek garażowy, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, bez podpiwniczenia. Do garażu dobudowano wiatę na jedno miejsce postojowe. Powierzchnia użytkowa garażu wynosi 18 m2, natomiast wiaty 18,06 m2
Willę otacza ogród o powierzchni 3200 m2, który graniczy z jeziorem i przestrzenią pól. Ogród zadrzewiony drzewami liściastymi, tj. dębami, brzozami, bukami, akacjami, kasztanowcami oraz drzewami iglastymi: jodła, świerk i krzewy. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość jeziora. Istnieje również możliwość zakupu jeziora graniczącego z posesją o powierzchni 9000 m2.
Willa i otaczający ją ogród stanowią integralny zespół willowo-pałacowy, który ma duze znaczenie zabytkowe i ekologiczne. Nieruchomość położona z dala od zgiełku miasta. Warunki obiektu sprzyjają prowadzeniu różnych działalności, np. pensjonatu, hotelu, działalności handlowo-usługowej, jak również organizacji imprez okolicznościowych.
Istnieje również możliwość wynajmu prezetowanego obiektu.
Serdecznie zapraszamy na prezetację nieruchomosci!!!


Lokalizacja: dokładna przybliżona